Ferie z GOK-iem, czyli plany na przyszły tydzień.

Sing-Movie-AnimalsPowoli kończy się pierwszy tydzień ferii zimowych. Odbyły się już nasze warsztaty w Seroczynie, trwają zajęcia w GOK i Woli Wodyńskiej. Plany na przyszły tydzień postanowiliśmy lekko zmodyfikować i zrealizować zapowiadane wcześniej niespodzianki.

Warsztaty poniedziałkowe i wtorkowe odbędą się zgodnie z planem w Rudniku Małym i w Wodyniach. W środę natomiast proponujemy wyjazd do Siedlec. W planach mamy „Wizytę u Pana El Greco”, czyli lekcję muzealną, którą poprowadzi dla nas p. Dorota Pikula, Kustosz Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach. Drugim punktem będzie spotkanie z rozśpiewanymi zwierzakami, czyli projekcja filmu „Sing” w siedleckim Kinie Helios. Koszt całego wyjazdu to zaledwie 15 zł. Zapraszamy wszystkich chętnych, ale pierwszeństwo zapewniamy tym, którzy biorą udział w naszych zajęciach i angażują się w działalność GOK. Warunkiem koniecznym jest również wypełnienie zgody na udział w wyjeździe i dostarczenie jej do GOK lub przekazanie podczas warsztatów najpóźniej we wtorek do południa.

Kolejna niespodzianka czeka nas w czwartek. Zapraszamy wszystkich chętnych do Wodyń! W sali widowiskowej wystąpi dla nas grupa teatralna Edu-Artis z Krakowa, która zaprezentuje widowisko pt. „Witajcie w naszej bajce”. Po przedstawieniu artyści, przez około godzinę, będą animować i prowadzić zabawy dla najmłodszych, a następnie odbędą się zajęcia przygotowane przez GOK i Bibliotekę. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Plakat-ferieWyjazdEX

 ZgodyWyjazdGOK