Kobiety kobietom 8 marca 2014 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Wodyniach zaprasza wszystkie Panie dnia 8 marca 2014 r. na obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Tego dnia nasz ośrodek przygotował wiele miłych niespodzianek. W programie już od rana m.in. profesjonalna sesja fotograficzna przeprowadzona przez doświadczonego fotografa, Panią Agnieszkę Król, która jest jednocześnie członkinią siedleckiej grupy fotograficznej FOTOGRAM, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Do sesji panie zostaną przygotowane przez profesjonalnych stylistów , fryzjerkę panią Katarzynę Kluczek z salonu fryzjerskiego METAMORFOZA oraz wizażystkę, panią Beatę Krawczyk ze studia urody BEATA.

W drugiej części programu przygotowaliśmy spotkania z przedstawicielkami zdrowia i urody. Odbędzie się m.in. wykład na temat profilaktyki nowotworów. W tym celu zaprosiliśmy Panią Jolantę Kondraciuk, wiceprezes  stowarzyszenia „Amazonki Siedleckie”  oraz położną Panią Ewę Prokurat z Centrum Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach, która przedstawi kluczowe informacje na temat profilaktyki nowotworów narządów rodnych.

Będzie można także dowiedzieć się na temat zdrowego trybu odżywiania, produktów, które służą zdrowiu i które niosą zagrożenie. W tym celu zaprosiliśmy Panią Mirelę Borzęcką, właścicielkę mobilnej poradni dietetycznej ZŁAP FORMĘ, dzięki której Panie poczują się lżej :)

Atrakcją wieczoru będzie występ zespołu Blue Band działającego przy GOK w Wodyniach oraz gościa wieczoru, zespół Akustyczny Makaron z Białej Podlaskiej.

Dodatkowo podczas koncertu rozlosowane zostaną cztery atrakcyjne upominki dla naszych drogich Pań.

Zapraszamy serdecznie!

Kobiety kobietom