Między nami talentami…

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJak zwykle, w okolicach daty zakończenia roku szkolnego, organizujemy koncert, który jest podsumowaniem i ukoronowaniem rocznej pracy naszej sekcji muzycznej. W tym roku koncert zatytułowaliśmy „Między nami talentami…”, a odbył się on w piątek, 23 czerwca, czyli u progu wakacji…

Koncert, w którym na naszej scenie pojawili się wszyscy uczestnicy zajęć muzycznych oraz goście, rozpoczął się o godz. 18.00. Na widowni zasiedli przejęci rodzice młodych artystów. Słowo powitania skierował do wszystkich. dyr. Janusz, który również poprowadził koncert. A potem naszą widowiskową salę wypełniły dźwięki.

Jako pierwsi wyczarowali je nasi pianiści: Patryk Wojewódzki, Amelia Kublik, Weronika Michalczyk i Julia Wróbel. W jednym z utworów Patrykowi „wokalnie” towarzyszył Dawid Polak.

Podsumowanie roku muzycznego

Następnie na scenie zakrólowały gitary w rękach grupy początkującej z Wodyń. Zagrały Weronika Michalczyk, Natalia Kiełczykowska i Anna Piwowarczyk, a śpiewała Anastazja Wróbel. Grupa wykonała dwa utwory.

Podsumowanie roku muzycznego1

Grupa początkująca z Seroczyna wystąpiła w składzie: Bartosz Ożarek, Julia Kania, Maria Świerczewska, Aleksandra Polak, Julita Stefaniak i Weronika Reda. Z gitarzystami zaśpiewali Anastazja Wróbel i Dawid Polak.

Podsumowanie roku muzycznego2

W duecie gitarzystek zaawansowanych wystąpiły Anastazja Wróbel i Julia Sabak, a śpiewały Julia Kania i Julia Wróbel.

Podsumowanie roku muzycznego3

Na koniec swoich prezentacji młodzi artyści wystąpili wszyscy razem wykonując utwór „Chodzi lato po bezdrożach”. Było to piękne podsumowanie ich występu…

Na scenie pojawiły się również panie „Wolenianki” oraz duet Patrycja Wróbel (śpiew) i Piotr Gryczka (pianino), którzy pięknie zakończyli muzyczną część koncertu.

Podsumowanie roku muzycznego4

A potem przyszedł czas podziękowań…Każdy uczestnik koncertu otrzymał pamiątkowy dyplom. Szczególny dyplom i szczególne podziękowania popłynęły w kierunku p. Krzysztofa Izdebskiego, który przygotował młodych artystów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej, filmowej relacji z koncertu „Między nam talentami” (przepraszamy, że znowu sprzęt zawiódł…). Może będzie ona zachętą dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto podjąć trud nauki gry na wybranym instrumencie? Zachęcamy i zapraszamy od września!