„Nutki wolności”, czyli Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.

przegladJuż za kilkanaście dni będziemy obchodzić bardzo ważne, narodowe święto: Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Sposobów „świętowania” jest wiele, każdy na swój sposób dobry. My postanowiliśmy świętować wspólnie, muzycznie i radośnie, bo taki z pewnością nastrój zapanuje w naszym GOK w ten świąteczny, listopadowy wieczór.

Gminny Ośrodek Kultury w Wodyniach jest organizatorem Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Nutki wolności”. Pomysł takiej formy wypłynął od członków TPZW. Do udziału w Przeglądzie pragniemy zaprosić dzieci i młodzież z terenu Gminy Wodynie, przede wszystkim uczniów naszych szkół. Szczegóły zgłaszania uczestników określa Regulamin (treść Regulaminu oraz Kartę Zgłoszenia znajdziemy pod plakatem, na końcu wpisu).
Głównym celem Przeglądu jest wspólne, radosne świętowanie kolejnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Przegląd nie ma charakteru konkursowego: jedną z głównych idei jest stworzenie okazji do prezentacji rodzimych talentów w warunkach scenicznych. Każdy uczestnik Przeglądu otrzyma pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Mamy nadzieję, że Przegląd będzie doskonałą  okazją do zaprezentowania artystycznego dorobku szkół i dostarczy wszystkim wielu przeżyć i wzruszeń.

przeglad-002

Karta Udziału – Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Nutki wolności”

Regulamin-Nutki wolności

Kolejność prezentacji – Nutki Wolności