Piękny i gorący czas Świąteczny, czyli zapraszamy do GOK!

red-and-green-christmas-backgroundJuż trzecia niedziela Adwentu za nami, a to oznacza, że do radosnych dni Świąt Bożego Narodzenia pozostało zaledwie dwa tygodnie. Zapowiadają się one dosyć pracowicie, bo zaplanowaliśmy kilka działań. Już dzisiaj chcemy je  zapowiedzieć i zaprosić wszystkich, którzy w swoich napiętych kalendarzach znajdą trochę czasu, do aktywnego udziału.

W sobotę, 17 grudnia, w sali sportowej Zespołu Szkół w Wodyniach odbędą się Świąteczne Zawody Grupy Kawashi „Trixmax”. Oczywiście z udziałem sekcji działającej w Seroczynie. Będzie się działo z całą pewnością: pokazy, bitwa na tricki, konkurencje szybkościowe oraz formy synchroniczne. To wszystko będą mogli zobaczyć ci, którzy znajdą w sobotnie popołudnie odrobinę czasu i zajrzą do hali sportowej w Wodyniach. Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, trenera Marcina Popka i Grupy Kawashi.

plakat_trixmas

Miłośnicy „robótek ręcznych” będą mogli zademonstrować i wykorzystać swoje umiejętności w Konkursie Świątecznym na stroik bożonarodzeniowy z materiałów naturalnych i recyklingowych. Wyobraźnia z pewnością podsunie rewelacyjne pomysły, a te najlepsze zostaną nagrodzone. Wszystkie stroiki zostaną wyeksponowane w świątecznej dekoracji. Zachęcamy do udziału i wykorzystania natury: zarówno tej w sferze wyobraźni, jak i tej w sferze materiałów. Poniżej zamieszczamy plakat oraz Regulamin i Kartę Zgłoszenia.

stroik

regulamin_stroik-bożonarodzeniowy

karta-zgloszenia-stroik

Uroczystość Trzech Króli kojarzy nam się z tradycyjnym Orszakiem organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wodyńskiej. My dorzucamy również swoją cegiełkę do tego pięknego dzieła: 6 stycznia, o godz,17.00 rozpocznie się Przegląd Kolęd i Pastorałek „Betlejemskie nutki”. Mamy nadzieję graniczącą z pewnością, że podobnie jak w przypadku listopadowych  „Nutek wolności”, będzie to piękny, muzyczny wieczór w niepowtarzalnej atmosferze.

betlejemskie-nutki

regulamin-betlejemskienutki

karta-udzialu-betlejemskie-nutki

Wcześniej, bo już 20 grudnia, o godz. 16.00, w naszym Ośrodku odbędzie się Spotkanie Opłatkowe, na które zaprosiliśmy wszystkich naszych przyjaciół.