Za gwiazdą betlejemską, czyli kolędowanie z „Radością”.

IMG_8456

Czas Bożego Narodzenia, to chyba najpiękniejszy czas w ciągu całego roku…Dlatego też zaplanowaliśmy kolejne wydarzenie podtrzymujące ten  piękny, świąteczny nastrój i zaprosiliśmy Zespół Wokalny „Radość”. Koncert kolęd i pastorałek „Za gwiazdą betlejemską” pozwolił na chwilę zapomnieć, że na następne święta Narodzenia przyjdzie nam poczekać prawie cały rok,

Zaplanowane zostały dwa koncerty. Pierwszy rozpoczął się ok. godziny 10.15 w Kościele Parafialnym pw. Nawiedzenia N.M.P. w Seroczynie, zaraz po zakończeniu porannej Mszy Świętej. W świątecznej dekoracji kościoła, przy tradycyjnym Żłobku, popłynęły melodie kolęd i pastorałek wprowadzając piękny nastrój zadumy. Na zakończenie występu artyści otrzymali wielkie brawa od publiczności i pamiątkowe figurki Narodzonego od Ks. Proboszcza Bogdana Potapczuka.

Seroczyn

Równie pięknie i nastrojowo było podczas koncertu w Kościele Parafialnym pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Wodyniach. Artyści z „Radości”, kierowani przez p. Anetę Karczmarską powtórzyli swój piękny występ i tutaj również zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Słowa wdzięczności skierowali p. Dorota Pankowska i Ks. Proboszcz Henryk Skolimowski,

Wodynie

Bardzo dziękujemy Księżom Proboszczom za życzliwość i pomoc oraz zgodę na kolędowanie w kościołach. Dzięki temu w koncertach mogła wziąć udział znaczna ilość słuchaczy. A słuchaczom dziękujemy za przybycie!

Po koncertach artyści z Radomyśli, a także goście z Radzymina  wzięli udział w Spotkaniu Karnawałowym przygotowanym przez Uniwersytet Trzeciego Wieku i TPZW w sali widowiskowej GOK. Spotkanie było doskonałą okazją do chwili rozmowy, a także wspólnego śpiewu i zabawy.

GOK

To był kolejny piękny dzień tego świątecznego jeszcze czasu…Dziękujemy wszystkim, którzy takim go uczynili!