Zaśpiewaj razem z nami, czyli DZW, czyli… Dziecięcy Zespół Wokalny ;)

w1
Przystępujemy do realizacji jednego z dosyć ważnych planów i zamierzeń…Chcemy, aby nasz ośrodek rozbrzmiewał radosnym śpiewem! Najbardziej radosny jest zawsze śpiew najmłodszych wokalistów, dlatego zapraszamy do wspólnej pracy i zabawy uzdolnione dzieci z całej gminy!Można oczywiście wyjść z założenia dosyć popularnego: „Eeee…nic z tego nie będzie…” Można wątpić i przypuszczać, ale dopóki nie spróbujemy, to tak naprawdę nie będziemy wiedzieć 😉 Warto więc chociaż spróbować!

Czy są w Wodyniach i okolicy dzieci ładnie śpiewające? Są! Czy są takie, które w dodatku lubią śpiewać? Są! Czy są jakieś przeszkody ku temu, by zaśpiewały wszystkie razem? Hm…być może też są, ale wystarczą CHĘCI, by je pokonać!Wystarczy sięgnąć po przykład naszych Pań „Wolenianek”: jeżeli człowiek naprawdę  lubi „coś” robić i chce to robić – nic nie jest w stanie go zniechęcić…

Wyobraźmy sobie grupę dwudziestu kilku dzieci, które radośnie wyśpiewują radosne dźwięki…Są ubrane w kolorowe stroje…Czy to możliwe w Wodyniach? Z pewnością TAK!!!

Dlatego zapraszamy wszystkie dzieciaki i rodziców (szczególnie tych najmłodszych) na spotkanie, które być może będzie początkiem fajnej przygody dla wszystkich: i dla nas, i dla rodziców, i przede wszystkim dla dzieci! Spotkanie planowane jest już na jutro. Nawet jeżeli będzie nas mało, to z pewnością nie będzie nas za mało! Za tydzień, za dwa może nas być zdecydowanie więcej!

zaj-spiewux