Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERARok szkolny dobiega końca…Wielu cieszy się z tego, choć nie jest wykluczone, że znajdą się i zasmuceni tym faktem. I dla jednych, i dla drugich zorganizowaliśmy radosny piknik, który był doskonałą formą pożegnania szkoły i powitania wakacji…

Już przed godziną dziewiątą na boisko w wodyńskim parku zaczęli przybywać pierwsi goście. Do udziału w pikniku zaprosiliśmy najmłodszych uczniów naszych szkół i grupy przedszkolne. Pogoda dostosowała się do radosnego nastroju i od rana towarzyszyło nam słońce i błękitne niebo. Na początku kilka słów powitania do dzieci i opiekunów skierowali Dyrektor Janusz Eleryk i Wójt Wojciech Klepacki.

Dzień Dziecka3

No a potem zaczęła się prawdziwa zabawa! Jedni szaleli na placu zabaw, gdzie stanęły kolorowe „dmuchańce”. W tym czasie drudzy mogli poznawać tajniki działania strażackiego sprzętu gaśniczego i ratunkowego. Z pewnością nikt się nie nudził! A słoneczko cały czas pięknie świeciło!

Dzień Dziecka6

Finałem naszego spotkania był super koncert Małej Orkiestry Dni Naszych. Melodyjne i mądre piosenki wraz zespołem śpiewali właściwie wszyscy: i duzi, i mali, i nauczyciele, i panowie strażacy…Zabawa była super!

Dzień Dziecka5

Po koncercie niektórzy musieli nas już opuścić, ale jeszcze przez ponad pół godziny trwało szaleństwo na zjeżdżalniach…

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego dnia! Dyrektorom szkół, nauczycielom, druhom strażakom z OSP w Wodyniach i Rudniku Małym, Prezesowi i pracownikom Spółdzielni Serwis Komunalny, Prezesowi „CENTRUM” i panu ratownikowi, Komendantowi Komisariatu Policji i Panom policjantom.

A przede wszystkim dziękujemy dzieciom: za uśmiech, za radość, za wspólną zabawę 🙂