Kawashi Cup w Nowych Iganiach.

Kawashi-001

Dzisiaj tj. 21 maja, w sali sportowej Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach, odbyło się podsumowanie sezonu sportowego 2015/2016 Kawashi Cup. Wzięli w nim również udział zawodnicy naszej sekcji, którzy swoje treningi odbywają w Zespole Szkół w Seroczynie.

 W sali sportowej Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach zgromadziło się ponad 120 uczestników zawodów, wielu rodziców i zaproszonych gości. Rywalizacja odbywała się w kilku konkurencjach: kopnięcia na czas, tor przeszkód, formy bez broni, formy z bronią, bitwa na tricki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Najlepsi w poszczególnych konkurencjach stanęli na podium i zostali dodatkowo nagrodzeni. Wśród nich znaleźli się: Arkadiusz Kania, Kinga Kania, Krystian Kania, Antoni Maciejewski, Weronika Reda i Kinga Piwowarczyk.

Organizatorzy przygotowali również miłą niespodziankę dla tych, którzy współpracują z Grupą Kawashi i wspierają jej działalność: podziękowania i pamiątkowe statuetki. Takie podziękowanie otrzymał również nasz Gminny Ośrodek Kultury, a odebrał je obecny w Iganiach p. Janusz Eleryk. Dziękujemy za ten sympatyczny gest i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca trwała dalej z pozytywnym skutkiem dla dzieci!

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z zawodów!