Piknik Rodzinny w Rudzie Wolińskiej z naszym udziałem!

RudaTyt-001

Dostaliśmy zaproszenie od Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rudzie Wolińskiej p. Wiesławy Rolewicz na tradycyjny już Piknik Rodzinny, który został zaplanowany na 19 czerwca. W niedzielne, słoneczne popołudnie przybyliśmy więc do Rudy dosyć liczną ekipą 🙂

Piknik rozpoczął się o godzinie 15.00. Sceniczny udział GOK miał miejsce troszeczkę później, po występach uczniów ze szkoły w Rudzie.

Najpierw na scenie pojawił się zespół wokalny w składzie: Julia i Anastazja Wróbel, Natalia Rogala, Wiktoria Pawlak i Amelia Bulik. Dziewczyny zaśpiewały 3 piosenki: „Pszczoły na wrotkach”, „Prababcia” i „Co się stało z mamą?” Było dobrze: radośnie, pogodnie i wesolutko!

Nastrój zadumy i muzycznego zamyślenia wprowadziła z kolei Patrycja Wróbel, która pięknie wyśpiewała utwory „Nierealny” i „Nieznajomy”.  Dzięki wielkie Patrycjo, że byłaś z nami!

Igor Pawlak pojawił się na scenie jak zwykle z… gitarą. Zaprezentował 3 utwory: „24.11.94” (Golden Life), „Wybacz” (IRA)  i „Po co więcej?” (Cree). Igor pięknie kontynuował dzieło Patrycji, czyli budowanie fajnego nastroju muzycznego zamyślenia.

Wszyscy wykonawcy zasłużyli na wielkie brawa! Już wkrótce spotkamy się z nimi w bardziej kameralnych i nastrojowych warunkach podczas koncertu podsumowującego rok muzyczny.

W namiocie GOK odbył się również kiermasz książki przygotowany przez Gminną Bibliotekę.