Pracowity tydzień, czyli „co przed nami”…

dzień dzieckaJa 2017Przed nami ostatni tydzień roku szkolnego! Oznacza to, że już całkiem niedługo rozpoczniemy upragnione wakacje! Ponieważ nadchodzące dni będą bogate w wiele wydarzeń, które organizujemy, lub współorganizujemy, postanowiliśmy trochę dokładniej przybliżyć nasze plany…A trochę tego jest!  🙂

Na spotkaniu z dyrektorami szkół ustaliliśmy, że tegoroczny Dzień Dziecka szkoły zorganizują we własnym zakresie. Niestety: w tej sytuacji nie została kontynuowana tradycja Gminnego Dnia Dziecka, ale za to pojawiła się możliwość zorganizowania imprezy o podobnym charakterze w nieco innym terminie. Postanowiliśmy, że ostatni tydzień roku szkolnego będzie terminem pod wieloma względami najodpowiedniejszym. Wybór padł na środę, 21 czerwca. Zapraszamy uczniów klas I-III wraz z nauczycielami, grupy przedszkolne, a także mamy i tatusiów z jeszcze młodszymi pociechami 🙂 Będą pokazy strażackie, place zabaw i super koncert Małej Orkiestry Dni Naszych!!! Oprócz tego trochę sportu i zabawy! A to wszystko od godziny 9.00 w Parku przy ul. Newelskiego w Wodyniach!

dzień dzieckaJa 2017II

Kolejna atrakcja to piątkowy koncert „Między nami talentami…”, który rozpocznie się o godz. 18.00. Zaprezentują się nasi młodzi, utalentowani muzycy i wokaliści, którzy przez cały rok pracują i ćwiczą wytrwale podczas zajęć muzycznych prowadzonych przez p. Krzysztofa Izdebskiego. Będą również niespodzianki…Zapraszamy wszystkich, którzy znajdą w sobie odrobinę chęci, bo wtedy i o czas będzie łatwiej 🙂

przegląd II2017

Pierwszy weekend wakacji będzie bardzo pracowity… W ramach projektu „Noce i dnie łączą pokolenia”, realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wodyńskiej, w którym jesteśmy partnerami, razem ze Stowarzyszeniem DESCARTES, chcemy zaprosić naszą młodzież na bardzo atrakcyjne warsztaty. Odbędą się one w sobotę, 24 czerwca, w Zespole Szkół w Seroczynie. Ruszamy o godzinie 10.00! Praca będzie odbywać się w dwóch obszarach i grupach: wizaż i fotografia. Prawdziwi specjaliści pokażą nam, co zrobić, aby nasze zdjęcia były jak najlepsze i jak model powinien do tego się przygotować.

19197634_1336516359763367_83835645_o19197501_1336516356430034_1805049411_o

Nabyte umiejętności będzie można wykorzystać podczas profesjonalnej sesji fotograficznej, która odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca, na terenie Gospodarstwa Rolnego w Seroczynie. Najlepsze zdjęcia wykonane podczas sesji zostaną opublikowane w cyfrowym katalogu, a także zaprezentowane na wystawie podczas Dni Gminy (23 lipca).

Zapisy na warsztaty odbywają się w naszym GOK (tel. 25 631 20 11). Pozostało jeszcze kilka miejsc! Wszystkich, którzy zostaną zakwalifikowani do udziału prosimy o wypełnienie oświadczenia.

Warsztaty zgoda

Ciekawie to wszystko się zapowiada…mamy nadzieję, że zaowocuje dużym zainteresowaniem i świetną zabawą dla wszystkich! Zapraszamy!!!