Ferie z GOK-iem, czyli przyjdźcie do nas! :)

Tyt
Szkoły zakończyły już pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/2017. W najbliższy poniedziałek, 13 lutego, rozpoczynają się ferie zimowe. Te dwa tygodnie odpoczynku z pewnością przydadzą się wszystkim, ale nie muszą być przecież czasem nudy. Chcemy pomóc i Rodzicom, i dzieciom w aktywnym i wspólnym spędzeniu tego okresu.

Zaplanowaliśmy szereg działań, które – mamy nadzieję – spotkają się z życzliwym przyjęciem i zaowocują dużą liczbą obecnych na zajęciach. Te będą odbywały się zarówno „w terenie” – Seroczyn, Wola Wodyńska, Ruda Wolińska, Rudnik Mały, jak i w naszej głównej siedzibie, czyli w salach budynku GOK w Wodyniach.

Plakat-ferieEX-001


W zależności od liczebności grupy wodyńskiej, którą poznamy zapewne w poniedziałek, oraz od propozycji rodziców godziny zajęć dla tej grupy mogą ulegać bieżącej modyfikacji. Możliwy jest również udział w tych zajęciach gimnazjalistów, chociaż grupą celową są nieco młodsi „beneficjenci” 🙂

Przewidziany jest  wyjazd do Domu Kultury w Kałuszynie na przedstawienie teatralne i udział we wspólnej zabawie (piątek, 17 lutego).  W zależności od zainteresowania planowany jest również wyjazd do Siedlec i „Spotkanie ze sztuką” w Muzeum Diecezjalnym oraz seans filmowy (Kino Helios, częściowa odpłatność).

Gitarzystów z sekcji muzycznej zapraszamy na warsztaty „Zabawy z gitarą” zgodnie z terminami podanymi na plakacie. W przypadku zmian będziemy przekazywać informacje.

Wszystkie działania chcemy podsumować na wspólnym spotkaniu kończącym ferie, w sobotę 25 lutego. Ponieważ to ostatnia sobota karnawału towarzyszyć nam będzie hasło „Kulturalne Ostatki”.

Zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach i zapowiadamy, że mogą pojawić się różne niespodzianki! Do zobaczenia!

Rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach prosimy o wypełnienie i podpisanie zgód formalnych!

Ferie z Gok-iem